O Barlens

Klienty Barlens jsou mezinárodní i české společnosti, nově vznikající společnosti (tzv. startupy), nestátní zdravotnická zařízení, investoři, manažeři a další. 

Naším cílem je spolupracovat s takovými klienty, kteří věří ve stejné hodnoty jako Barlens, a prostřednictvím našich služeb jim s pevným odhodláním pomáhat a usnadňovat dosažení jejich cílů a úspěchů.

Poskytování právních služeb na nejvyšší odborné úrovni, osobní přístup a vysoké nasazení v každém jednotlivém případě jsou pro nás standardem. Právní tým Barlens si během mnoholetého působení jak v předních mezinárodních i českých advokátních kancelářích, tak v mezinárodních společnostech na pozici firemních právníků osvojil, jak splnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů v jakkoli stresové situaci.  

Vážíme si Vašeho času. Nechceme Vás zatěžovat frázemi o tom, jak jsme jedineční a skvělí. Nás naopak zajímá, jak jedineční jste Vy a jak Vám můžeme pomoci k Vašemu růstu a spokojenosti. 

Za účelem zajištění komplexního servisu spolupracujeme s předními znalci a daňovými poradci. 

Na spolupráci se těší Barbora Šimarová a právní tým Barlens


Komunikovat srozumitelně

Používáme jazyk a výrazy, kterým rozumíte. Odborné termíny si necháváme pro jiné účely. Pravidelně informujeme o vývoji Vaší záležitosti, takže jste neustále v obraze.


Dodržet slib

Slíbili jsme, že Vám zavoláme? Pak se můžete spolehnout, že zavoláme. Termíny dodání slibujeme tak, abychom je byli schopni dodržet. Výstupy dodáváme co nejrychleji; ze zkušeností však víme, že „dobré věci potřebují svůj čas“, a proto naše obchodní strategie nikdy nebude založena na tom, že Vám vše dodáme obratem.


Porozumět Vašemu byznysu

Což nám umožní Vám poradit strategicky a doporučit vhodné právní řešení na míru. Doporučujeme řešení efektivní pro Vás, nikoli řešení, na kterém vyděláme nejvíc. 


Budovat přátelské vztahy

Excelentní právní služba je prioritou našeho vztahu s klienty. Preferujeme ale budování dlouhodobých a přátelských vztahů. Naše klienty vidíme rádi, i když jim za to právě neúčtujeme.